قبلی
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید ...
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید ...
مشاهده
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید...
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید...
مشاهده
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید...
برای مشاهده ادامه محصولات کلیک کنید...
مشاهده
(4)
(0)
درباره ما
گروه صنعتی کریم پور
 
تاریخچه کارخانه شیرآلات بهداشتی و ساختمانی کریم پور
فعالیت این کارخانه با  امکانات خیلی کم و محدود و بصورت یک کارگاه ریخته گری کوچک از سال 1363 شروع گردید. تولید اولیه این کارگاه با حداقل نیروی انسانی شروع شد . علاقه زیاد به کار و نیاز کشور و بازار مصرف به تولید انبوه، ایجاد انگیزه بیشتر و در نهایت پشتکار جدی به ارمغان داشت. با گذشت زمان و تلاشهای جدی ، رشته کاری خود را به سمت تولید شیرآلات کلاسیک سوق دادیم  و این امر موجب گردید که کارگاه خود را وسیع تر و نیروی انسانی بیشتری را جذب کنیم . روند صعودی از نظر کمیت و کیفیت در تولید همچنان ادامه داشت تا جائیکه کارگاه کوچک و ابتدائی سالهای گذشته، در حال حاضر 73 به کارخانه ای بزرگ با حداقل 450 نیروی انسانی فعال به تولید شیرآلات اهرمی مشغول است.
راه اندازی کارگاه های تراشکاری ، پرداختکاری و آبکاری  از سال 1371 و به تکمیل رساندن این بخش های مهم در سال 1373 موجبات رشد قابل توجه در میزان تولید بهمراه بالا بردن سطح کیفیت محصولات و از همه  مهم تر ایجاد اشتغال فراوان شده است.
در حال حاضر توانسته ایم ضمن تاثیر گذاری در بازار داخلی، در راستای صادرات به برخی کشورهای منطفه خصوصاً سوریه و لبنان و ورود ارز قابل توجهی به کشور عزیزمان اقدامات موثری انجام داده و اثبات نمودیم که خواستن توانستن است.
شایان ذکر است که در سال 1388 بعنوان کارآفرین نمونه شناخته شده و اطمینان داریم که در آینده ای نزدیک بزرگترین تولید کننده شیرآلات نه تنها در ایران بلکه در خاور میانه شناخته شده و از نظر کیفیت نیز بی رقیب باشیم.
با استفاده از تجارب اندوخته و اجرای شعار سال 1395 ((اقتصاد مقاومتی - اقدام و عمل)) به مرحله رقابت با تولید کنندگان بزرگ این صنف قدم نهادیم.
 
وعده ما به این زودی – کیفیت مطلوب در تولید، قیمت مناسب در مقایسه ، افزایش تولید در میزان و تنوع تولید در مدل تا فتح قلل پیروزی